Menu
Sepetim

Latifoğlu Su Arıtma Blog RSS Besleme

09.03.20 SU ARITMA CİHAZLARINDA FİLTRE YIKAMA PROSEDÜRÜ
admin 0 10
 Almış olduğunuz ürünün sağlıklı çalışabilmesi için aşağıda yazılan yıkama prosedürlerini uygulamanız önemle rica olunur.1-Tank vanası kapatılmalı ve arıtılmış su musluğu açılmalıdır.Pompalı modellerde fiş prize takılmalı ve küresel vana açılmalıdır.Atık hattının gideceği yer, bir gider hattı olmalı ve önü açık, su birikintisi oluşturacak bir yer o..
05.10.20 Su Nasıl İçilmelidir?
admin 0 36
İnsanlar beslenmeden oldukça uzun süre hayatta kalabilir. Ancak susuzlukla savaşım etmek çok zor ve imkansızdır. Bundan dolayı tüm canlıların hayatlarını devam ettirebilmeleri için suya büyük ihtiyaçları vardır. Vücut içinde yapılan tüm faaliyetler su ile gerçekleşir. Suyun önemi kadar suyun uygun değerlerde ve organik olması gerekir. Su nasıl içil..
05.10.20 Suyun İnsan Hayatındaki Önemi
admin 0 37
Hayatın değişmez parçası olan su tüm canlılar için besinden daha önemli bir yere sahiptir. Vücut içinde tüm besinlerin organizmalar yada vitaminler gereksinim duyan yere su ile taşınır. Kanında büyük bir çoğunluğu sudan oluştuğu için susuz kalmak metabolizmanın temellerini bozar. Vücut dengesi bozulur. Suyun canlılar için önemi büyüktür. Sadece sağ..
05.10.20 En İyi Su Arıtma Cihazı Hakkında
admin 0 45
İnsanların eğer olmazsa olmazı suyun önemi çok büyüktür. Önemli bir sıvı olan suyun sağlıklı ve temiz olması da bir o kadar önemlidir. En iyi su arıtma cihazı için araştırma yaparak suyu oldukca sağlıklı bir hale getirmek mümkündür. Yapmanız gereken marka kıymeti olan ve suyu dünya standartlarında içilebilir bir hale getiren bir su arıtma cihazı al..
05.10.20 Su Arıtma Cihazı Kullanın
admin 0 55
İçtiğimiz sular maalesef organik kaynak suları değildir. Özellikle hamilelerde ve çocuklarda çeşitli hastalıklara sebebiyet veren ve ciddi sağlık problemleri oluşturan sular tüketilmektedir. Bu durumları bertaraf etmek için en iyi su arıtma cihazları kullanılmalıdır. Hemen her evde temel ihtiyaç haline gelen su arıtma cihazları kolay kurulum ve kul..
05.10.20 Hazır Sulardaki Tehlike
admin 0 46
Damacana ve pet şişelerdeki suları tüketmenin tehlikeleri saymakla bitmez. Hazır Sulardaki Tehlike fark edilmelidir. Damacana ve musluk sularındaki kurşun oranının kanser olma olasılığını arttırdığı bilimsel araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Musluk sularında veya ambalajlı sularda bulunan bakteri ve ağır metal oranlarının yüksek olduğu bilimsel..
05.10.20 Su Arıtma Sistemleri Sağlığı Nedir?
admin 0 35
Su arıtma sistemleri sağlığı açısından öncelikli olarak kendisine itimat vermelidir. Bu nedenle malum ve dünya standartlarında su arıtma cihazları kullanılması ailenizin sağlığı açısından büyük önem taşır. Peki su arıtma cihazlarının iyi ve kaliteli olup olmadığı nasıl anlaşılır?Kullanmayı organize ettiğiniz su arıtma cihazlarını öncelikli olarak i..
05.10.20 Su Arıtma Cihazı Yararlı mı?
admin 0 89
Su arıtma cihazı yararlı mı? Evde kullanılan musluklardan akan su evinize ulaşana kadar bir çok aşamadan geçiyor. Bu aşamaların tam olarak nasıl geçilmiş olduğu bilinmediği gibi ayrıca hiç bir şekilde denetim ve denetlemede yapılmıyor. Özellikle ev hattına yakın olan atık su borularının evinize gelen suyu nasıl etkilediği akıllara takılan en önemli..
05.10.20 Sıcak Su İçmek
admin 0 121
Su yaşam kaynağıdır. İnsan vücudunun yüzde 70‘i sudan oluşur. Gün içinde ne olursa olsun 6-8 bardak su içilmeli. Peki ya sıcak su içmek? Sıcak su içmenin faydaları olduğu benzer biçimde zararları olduğunu bilmek de önemlidir.Musluktan akan sıcak suda zararlı maddeler bulunabilir. Özellikle borularda pas varsa zehirlenme bile olabilir. Su tesisatınd..
05.10.20 Sağlıklı İçme Suyu Nasıl Olmalıdır?
admin 0 66
Sağlıklı içme suyunun kaynak suyu olmasına dikkat edilmelidir. Su toprak altındaki mineralleri bizlere taşır. Böylece su yalnız sıvı ihtiyacımızı karşılamaz vücudun ihtiyaç duyduğu mineralleri de bizlere getirir. Bu sebeple organlarımızın sağlıklı olması, kan değerlerimiz için su önemlidir. Sıhhat için su da bulunan bazı değerlerin minimum bazı değ..
05.10.20 Su Her Derde Devadır Suyun Faydaları
admin 0 34
Her insanın günde en az 2.5 litre su içmesi gerekiyor. Normal koşullarda günde 2 bin kalori harcarız. Yaktığımız her 15 kaloriye karşılık sindirim kanalıyla ve metabolizma yoluyla bir yiyecek kaşığı su kaybederiz. Bu da ortalama olarak günde 8 bardak suyun yerini tutar.Gmeşhurk düzgüsel faaliyetimiz yüzünden yitirdiğimiz suyu böylece geri almış olu..
05.10.20 LTF Su İle Zayıflama Yöntemi
admin 0 61
LTF su rejimi ile zayıflama yöntemiyle ayda belli oranda kilo yitirilmesine yol açtığı bilinmektedir. Vücudumuzun büyük bir bölümü sudan oluşurken kilo kaybında da su tüketimi önemli rol oynamaktadır. Sağlık için ph değerinin de önemi büyüktür.Günlük su ihtiyacı 2 – 2.5 lt olarak içilmesi gerekmektedir. Alkali olarak tüketilen sularda sağlık yönünd..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.